Марина Кузмічова

Член команди партії «Голос»

#

Член команди партії «Голос»

Засновниця та керівник БО «Серце дітям україни» з 2009 року. У 2017-2018 році входила у склад робочої групи по питанню створення відділень паліативної допомоги на Рівненщині. Як результат в кінці 2018 року БО «Серце дітям України» відремонтували та забезпечили перше відділення дитячої паліативної допомоги у Рівненському обласному будинку дитини.

Упродовж усієї професійної діяльності керівника БО займається поліпшенням умов перебування дітей у медичних та соціальних закладах. Здійснено: ремонт відділення реанімації, операційної ортопедо-травматологічного відділення, палат ортопедо-травматологічного відділення у Рівненській обласній дитячій лікарні. Ремонт відділення групи для немовлят, дитячого паліативного відділення у Рівненському обласному будинку дитини. Придбано обладнання для КП «Рівненська обласна дитяча лікарня».

З 2019 року –  голова наглядової ради КП «Рівненська обласна дитяча лікарня».

2007-2017 рр. – працювала викладачем Рівненська дитяча музична школа №2.

З 2018 року відкрила приватну сопілкову школу.

Розробила систему дихальних вправ та уроків для дітей хворих на муковісцидоз та астму.

Брала участь в концертному житті міста в складі оркестру «Наспів» при Міському будинку культури.

Під час карантину ініціювала створення групи у Вайбері «Стоп коронавірус Рівне», в якій оперативно шукали засоби захисту для медиків: купували костюми, респіратори, рукавички, дезінфікуючі засоби.