Роман Денисюк

Член команди партії «Голос»

#

Член команди партії «Голос»

Народився 19 квітня 1983 р. в Рівному. У 2005 році закінчив Рівненський інститут слов’янознавства Київського славістичного університету, факультет міжнародних економічних відносин та бізнесу, спеціальність “Банківська справа”. Освіта вища з відзнакою.

Займається підприємницькою діяльністю, активний у громадсько-політичному житті міста Рівне.
Одружений, має сина.

2010 – 2015 рр – член виконавчого комітету Рівненської міської ради.
2015 – травень 2019 рр. – голова політичної партії “ВО “Громадський контроль”. З 2016 року фактично припинив політичну діяльність після рішення про розпуск депутатської фракцій “Громадський контроль” в Рівнераді через перехід депутатів з опозиції у провладну більшість. 

2011 р. –  ініціатор проекту створення Центру адміністративних послуг в м. Рівне.
2012-2014 рр. – ініціатор проекту рішення, що обмежує продаж алкогольних та слабоалкогольних напоїв після 22год у м.Рівне.

У 2013 р. звертався в прокуратуру Рівненської області щодо притягнення до відповідальності міського голови, через заборону мирної акції (під час Революції Гідності).

Надавав юридичну та консультативну допомогу мешканцям гуртожитку по вул. Небесної Сотні, яких міський голова Рівного мав намір викинути з дітьми на вулицю. Права мешканців захищено та було розпочато приватизацію помешкань. 

У 2016 став співавтором:

- проєкту рішення про електронні петиції в м.Рівне;
- проєкту рішення про інвентеризацію комунальних земель м.Рівне;
- проєкту рішення про “Громаський бюджет” в м.Рівне;
- проекту рішення про Муніципальну варту в м.Рівне. 

Ініціював перший IT хакатон в м.Рівне “Місто у смартфоні” у 2017 р., за результатами якого з’явився додаток для смартфонів (IOS) по громадському транспорті BusBus.

У 2019 році став керівником партійного осередку "Голос" на Рівненщині. Спільно із Соломією Бобровською запустив проект #РІВНяйсянавласнЕ на підтримку рівненських підприємців-виробників під час вимушеного карантину.  

Ініціатор проєкту рішення про тимчасове скасування єдиного податку для підприємців І та ІІ груп, діяльність яких була заборонена під час карантину.