Соломія Бобровська

Член команди партії «Голос»

#

Член команди партії «Голос»

Народилася 20 грудня 1989 року в місті Рівне.

2005-2007 — учениця Регіонального інформаційно-комп'ютерного центру Рівненської обладміністрації.

Вищу освіту здобула у Львівському національному університеті ім. Івана Франка (магістр філософії) де зараз заочно навчається в аспірантурі. Стажувалась у канадському парламенті та у Жіночій раді державної адміністрації штату Массачусетс (Бостон, США). Випускниця Інституту громадського лідерства та Канадсько-української парламентської програми.

У 2016 році стала наймолодшим очільником області в Україні, очоливши Одеську ОДА у двадцять шість років. У 2017 році увійшла у «Топ-30 до 30» за версією видання Kyiv Post. Нагороджена медаллю УПЦ КП «За жертовність і любов до України» (2015).

Соломія Бобровська є співзасновницею громадських ініціатив «Євромайдан SOS» та «Допомога ДПСУ». Активістка руху «Чесно. Фільтруй Раду!». Наразі очолює ГО «Українська Основа», одним з напрямків якої є проект Студії жіночої політичної взаємодії для жінок південної та східної України. З 2002 р. — членкиня «Пласту», в рамках якого заснувала дівоче об’єднання на всеукраїнському рівні, а з 2009 р. — членкиня всеукраїнської молодіжної громадської організації «Фундація регіональних ініціатив». З червня 2012 по червень 2015 рр. — кураторка та координаторка проектів громадської організації «Центр громадянських свобод» у Києві.

Має досвід роботи як в громадському секторі, так і на державній службі — в Кабінеті міністрів (команда віцепрем'єр-міністра), а також в Одеській ОДА, де була заступницею, а згодом і тимчасово виконувала обов'язки голови у 2016—2017 рр.