16.04.2021

ТОП-6 новин з сесії Рівнеради

Розповідаємо про ТОП-6 новин із сесії Рівненської міської ради 15 квітня:

1. Звернулися до міського голови з вимогою відсторонити Віктора Вівсянника від виконання службових обов’язків. Це саме той чиновник, який дозволив будувати готель в парку біля Басівкутського озера.

2. Проголосували проти відведення землі на Кавказькій, 32-б. Там забудовник планував збудувати багатоповерхівку практично в дворі сусіднього будинку.


3. Скасували паспорти забудови 2 земельних ділянок на вулиці Павлюченка. Замість невеличких приватних будиночків там почали зводити багатоповерхівку.

4. Підтримали рішення про компенсацію частини витрат для батьків, чиї діти відвідують приватні ДНЗ. Однак депутати внесли ряд поправок. 

Важливо, щоб механізм відшкодувань був прозорим, а Рівненська міська рада сприяла тому, аби в місті відкривалося якнайбільше і комунальних, і приватних садочків. Тоді проблем з нестачею місць для дітей стане менше.

5. Зураб Кантарія, що зайшов у раду замість Марини Кузмічової, тепер офіційно увійшов у фракцію «Голос» і став членом «медичної» комісії.


6. Підтримали приєднання до ініціативи «Угода мерів щодо клімату та енергії». Вважаємо, що енергоефективність, зменшення викидів мають бути в пріоритеті роботи міської влади. Сподіваємося, що документ буде не декларативним, а спонукатиме до конкретних дій.

Угода започаткована Європейським Союзом. Вона охоплює місцеві та регіональні органи влади, які беруть на себе добровільні зобов'язання щодо реалізації кліматичних та енергетичних цілей.


Працюємо далі!