21.10.2020

Список кандидатів у депутати Рівненської обласної ради політичної партії ГОЛОС

1. Фесун Андрій Вікторович, фізична особа-підприємець

2. Нікітюк Павло Михайлович, засновник адвокатського бюро «Павла Нікітюка»

3. Спічак Тамара Василівна, керівниця СГПП «Сіянцівське»

4. Гребенюк Олександр Володимирович, заступник керівника ГО «Самооборона Рівненщини»

5. Кузмічова Марина Анатоліївна, керівниця БО «Серце дітям України»

6. Кантарія Зураб Леванович, фізична особа-підприємець

7. Кліщ Микола Іванович, завідувач отоларингологічного відділення у КП Рівненська обласна дитяча лікарня РОР

8. Кравчук Ольга Олександрівна, тимчасово не працює

9. Висоцький Юрій Олегович, лікар у КНП «Здолбунівська центральна районна лікарня» Здолбунівської районної ради

10. Пєлєньова Юлія Леонідівна, лікарка-ординатор відділення анестезіології та інтенсивної терапії у КНП «Центральна міська лікарня» РМР

11. Коваль Сергій Володимирович, керівник адвокатського бюро «КОВАЛЬ.ПРАВОВА ДОПОМОГА»

12. Копил Анна Андріївна, директорка КЗ "ДЮПЦ міста Рівного" РМР

13. Кулакевич Анастасія Федорівна, директорка з розвитку ТМ «Жицень»

14. Клічук Святослав Володимирович, керівник громадської ініціативи «»За чесний тендер»

15. Міщенко Олена Миколаївна, заступник начальника РД АТ «Укрпошта»

16. Маринич Лілія Миколаївна, вчителька у Здолбунівській ЗОШ №1

17. Чиж Роман Григорович, вчитель у Здолбунівській гімназії

18. Місюра Віктор Анатолійович, провідний менеджер з персоналу у «Волинь-цемент» філія ПРАТ «Дікергофф Цемент Україна»

19. Остапюк Артем Олександрович, студент НаУ «Острозька академія»

20. Лисак Іванна Ігорівна, адміністраторка у клініці «ГРАБОВСЬКИЙ ПРОМЕД»

21. Тишкун Тимофій Вікторович, фізична особа-підприємець

22. Олінійчук Ольга Володимирівна, тимчасово не працює

23. Шкодич Сергій Іванович, керівник Рівненського ВП молодіжної організації «Молоді ліберали»

24. Щебет Ігор Петрович, фізична особа-підприємець

25. Яцина Інна Юріївна, озеленювач у Комунальному підприємстві «Зелене господарство» Дубенської міської ради

26. Гоч Анна Миколаївна, лаборант у Рівненському міжшкільному навчально-виробничому комбінаті

27. Мороз Віталій Васильович, головний юрист-консультант ТзОВ «Платформ»

28. Романюк Анатолій Дмитрович, тимчасово не працює

29. Тишкун Роман Юрійович, фахівець з питань будівництва, землеустрою, просторового планування

30. Федик Тетяна Миколаївна, фізична особа-підприємець

31. Пшеничний Юрій Леонідович, завідувач відділом історії у Державному історико-культурному заповіднику м. Дубно

32. Пахнюк Валентина Володимирівна, методистка у Рокитнівському профліцї

33. Добровольський Дмитро Олександрович, інженер з обслуговування ел. обладнання у ВП Рівненська АЕС ДП НАЕК «ЕНЕРГОАТОМ»

34. Годунок Роман Володимирович, оператор спецводоочищення у ВП Рівненська АЕС ДП НАЕК «ЕНЕРГОАТОМ»

35. Куць Тетяна Іванівна, вчителька у Здолбунівській ЗОШ №4

36. Корсюк Ольга Миколаївна, фізична особа-підприємець

37. Савчук Вікторія Миколаївна, заступниця директора школи мистецтв Дубенської міської ради

38. Пащук Тарас Сергійович, адвокат

39. Івашинюта Юрій Анатолійович, тимчасово не працює

40. Маринич Сергій Антонович, фізична особа-підприємець

41. Кніовець Микола Миколайович, інженер у ВП Рівненська АЕС ДП НАЕК «ЕНЕРГОАТОМ»

42. Ражик Тетяна Миколаївна, фізична особа-підприємець

43. Парчук Іван Іванович, тренер-викладач у Рокитнівській ДЮСШ

44. Коваль Євген Леонідович, фізична особа-підприємець

45. Мудра Наталія Андріївна, начальниця ВПЗ РД АТ «Укрпошта»

46. Карабин Ігор Петрович, начальник МТЗ ТОВ «ПАПІРІНВЕСТ»