20.04.2021

ГОЛОС Рівного проти хаотичних забудов та земельного дерибану

Хаотичні забудови в Рівному повинні лишитися в минулому 

Земельні питання є найчисельнішими під час сесій Рівнеради. На останньому пленарному засіданні найгучнішим було питання скасування двох будівельних паспортів на вулиці Павлюченка.

Порушення виявилися, як у видачі паспортів, так і в діях забудовника. Замість двох приватних будинків, там почали зводити багатоквартирний. Як наслідок, такі будівельні паспорти скасували, а ГОЛОС звернувся з вимогою покарати начальника управління містобудування та архітектури https://bit.ly/3geIs1T

Багатоповерхівка практично в дворі вашого будинку. Як вам таке сусідство?

Ще одне питання, де ГОЛОС категорично проти – відведення земельної ділянки на вул. Кавказькій, 32-Б. В цьому випадку також вдалося відстояти інтереси мешканців.

💬 «ГОЛОС має чітку позицію щодо земельних питань. Ми категорично проти земельних схем, коли недобросовісні забудовники отримують міську землю безкоштовно.

Міська земля – це вичерпний ресурс, а тому місто повинне отримувати максимальні переваги від продажу з аукціону, щоб наповнювати бюджет.

Однак ми голосуємо «ЗА» прості законні рішення, які не шкодять інтересам рівнян», – каже голова фракції ГОЛОС, член комісії з питань архітектури, будівництва та землевпорядкування Роман ДЕНИСЮК.