28.04.2021

ГОЛОС підтримуватиме проєкт рішення про Бюджет розвитку

Завтра, 29 квітня, відбудеться пленарне засідання Рівненської міської ради. Бюджет розвитку буде одним з найголовніших питань порядку денного 

Бюджет розвитку міста — це фактично кошти, які спрямовуються на соціально-економічний розвиток, благоустрій, зміцнення матеріально-фінансової бази.

«ГОЛОС» підтримуватиме цей проєкт рішення тому, що:

1. Бюджет хоч не ідеальний, однак подальше затягування його прийняття може паралізувати процеси розвитку міста (будівництв, ремонтів та інших фінансових зобов'язань).

2. Наявні фінансові можливості можливо на 2-3 % задовільняють усі потреби міста, тому коштів катастрофічно не вистачає. Але фракція «ГОЛОС» сподівається, що в наступних змінах до бюджету (які можуть бути через декілька місяців) будуть знайдені ресурси і на очистку Басівкутського озера та річки, і на розвиток велоінфраструктури, і на медичні, освітні, культурні та багато інших програм.

«Фракція «ГОЛОС» підтримує зміни до бюджету, але ми сподіваємось, що вже завтра ми почнемо шукати можливість виділити кошти на реалізацію проєкту очистки озера Басів Кут, в тому числі на каналізування вулиць навколо озера і вздовж Усті, на виготовлення землевпорядної документації щоб убезпечити озеро і рекреацію. Добре було б нарешті знайти кошти на добудову стерилізаційного центру для тварин в місті», — каже депутат Рівнеради Зураб Кантарія.