15.07.2021

Бюджетна комісія Рівненської міської ради

Сьогодні, 15 липня о 14.00 відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та управління комунальною власністю за адресою вул. Соборна, 12-А, 410 каб.

Щоб знайти питання, яке вас цікавить, затискайте клавіші CTRL+F та введіть текст питання (назву вулиці, прізвище мешканця). Або відкрийте опцію пошуку в браузері вашого смартфону.

Порядок денний засідання постійної комісії

1. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради "Про створення комунального підприємства Рівненської міської ради "З ОБСЛУГОВУВАННЯ ВОДНИХ І РЕКРЕАЦІЙНИХ ОБ'ЄКТІВ "ПЛЕСО" (М. Бляшин, С. Клічук)

2. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради "Про виділення коштів із резервного Фонду бюджету Рівненської міської територіальної громади на 2021 рік громадянці Куцмус О.І. на лікування" (С. Стельмащук)

3. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради "Про представлення до присвоєння звання Герой України Червонія В.М. (посмертно)" (С. Воробей)

4. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради "Про зміни до бюджету Рівненської міської територіальної громади на 2021 рік" (В. Шульга)

5. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради "Про встановлення надбавки за доступ до державної таємниці міському голові" (Л. Сива)

6. Про розгляд проектів рішень Рівненської міської ради Про надання матеріальної допомоги громадянам (42 проєкти — Таблиця додається) (В. Іськів)

7. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради "Про внесення змін до положення про Департамент Муніципальної варти Рівненської міської ради" (А.Пасічник)

8. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради "Про визначення балансоутримувача та передачу на баланс об’єктів будівництва - зовнішніх мереж освітлення" (В. Лапюк)

9. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради "Про погодження Інвестиційної програми Товариства з обмеженою відповідальністю «Рівнетеплоенерго»" (В. Пилипчук, Ю. Приварський)  

10. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради "Про внесення змін до Міської програми соціально-правового захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа на 2020-2022 роки, затвердженої рішенням Рівненської міської ради від 12.12.2019 № 6870 " (Н. Марщівська, С. Перетятко)

11. Про повторний розгляд проекту рішення Рівненської міської ради "Про затвердження Комплексної програми профілактики правопорушень та боротьби зі злочинністю на території Рівненської міської територіальної громади на 2021 – 2025 роки" (О. Подкаура) (з додатковою інформацією)

12. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради "Про хід виконання рішення Рівненської міської ради від 22.11.2006 № 317 "Про затвердження Стратегічного плану економічного розвитку міста Рівного" (В. Липко)

13. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради "Про затвердження підсумкового звіту про впровадження Плану дій сталого енергетичного розвитку міста Рівного до 2020 року" (В. Липко)

14. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради "Про внесення доповнення до Програми розчищення і впорядкування малих річок та охорони підземних вод від забруднення на 2020-2025 роки, затвердженої рішенням Рівненської міської ради 11.02.2021 № 47" (В. Липко)

15. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради "Про приєднання до Ініціативи Європейського Союзу "Мери за економічне зростання" (В. Липко)

16. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради "Про приєднання Рівненської міської територіальної громади до Європейської Енергетичної Відзнаки" (В. Липко)

17. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради "Про внесення змін і доповнень до Комплексної міської соціальної програми «Турбота» на 2021-2023 роки, затвердженої рішенням Рівненської міської ради від 13.08.2020 № 7764 ( зі змінами) " (С. Черній)

18. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради "Про утворення Департаменту соціальної політики Рівненської міської ради та внесення змін до загальної чисельності виконавчих органів Рівненської міської ради" (С. Черній)

19. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради "Про внесення змін до Цільової програми ведення містобудівного кадастру в місті Рівному на 2021 – 2023 роки, затвердженої рішенням Рівненської міської ради від 15 квітня 2021 року № 421" (В. Качмар)

20. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради "Про внесення змін до Програми створення, розроблення (оновлення) містобудівної та іншої документації міста Рівного на 2019–2022 роки, затвердженої рішенням Рівненської міської ради від 20 грудня 2018 року №5364 (зі змінами) та з внесеними змінами від 10 червня 2021 року № 654 (зі змінами)" (В. Качмар)

21. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради "Про внесення змін до структури Рівненської міської ради та її виконавчих органів" (О. Смоловик, Т. Костюк)

22. Про повторний розгляд проекту рішення Рівненської міської ради "Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення за адресою м. Рівне, вулиця М. Старицького, 21-А власниці розташованого на ній об’єкта нерухомого майна Шваї Любові Василівні" (О. Смоловик) (запросити заявника)

23. Про повторний розгляд проекту рішення Рівненської міської ради "Про продаж на земельних торгах шляхом проведення аукціону земельної ділянки площею 51 кв.м на вул. А. Мельника (біля супермаркету «Літа»)" (О. Смоловик) (з’ясувати точні координати земельної ділянки)

24. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради "Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення за адресою смт Квасилів, вулиця Рівненська, 86-Б власнику розташованого на ній об’єкта нерухомого майна Процо Ігорю Йосиповичу (О. Смоловик)

25. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради "Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення за адресою м. Рівне, вулиця Курчатова, 62-К власнику розташованого на ній об’єкта нерухомого майна Товариству з обмеженою відповідальністю «Галспецбуд» (О. Смоловик)

26. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради "Про затвердження проєкту землеустрою та продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення за адресою м. Рівне, вулиця Пирогова, 8 власнику розташованого на ній об’єкта нерухомого майна Клаповщуку Олександру Михайловичу (450 кв.м) (О. Смоловик)

27. Про затвердження проєкту землеустрою та продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення за адресою м. Рівне, вулиця Пирогова, 8 власнику розташованого на ній об’єкта нерухомого майна Клаповщуку Олександру Михайловичу (567 кв.м) (О. Смоловик)

28. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради "Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення у власність шляхом викупу земельної ділянки у провулку Робітничому, 5 ПКВП «Прем’єра» (на земельній ділянці розташований об’єкт нерухомого майна)" (С. Таргоній)

29. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради "Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення громадянам Терновцю О.О. та Гамзі В.О. у власність шляхом викупу земельної ділянки на вул. Вербовій, 2-А (гараж-бокс №8) (на земельній ділянці розташований об’єкт нерухомого майна)" (С. Таргоній)

30. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради "Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення гр. Майструку М.В. у власність шляхом викупу земельної ділянки на вул. Гетьмана Мазепи, 12 (на земельній ділянці розташований об’єкт нерухомого майна)" (С. Таргоній)

31. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради "Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення громадянці Прокопчук Г. А. у власність шляхом викупу земельної ділянки на вул. Нижньодворецькій, 31-А (на земельній ділянці розташований об’єкт нерухомого майна)" (С. Таргоній) запросити на комісію

32. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради "Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення громадянину Павлюку М.І. у власність шляхом викупу земельної ділянки на вул. Нижньодворецькій, 31-А (на земельній ділянці розташований об’єкт нерухомого майна) (С. Таргоній)

33. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради "Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення громадянину Гайдуру В.І. у власність шляхом викупу земельної ділянки на вул. Симона Петлюри, 5 (на земельній ділянці розташовані об’єкти нерухомого майна)" (С. Таргоній)

34. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради "Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення ГО «Майбутнє творимо сьогодні» у власність шляхом викупу земельної ділянки на вул. Дубенській, 25-Б (на земельній ділянці розташований об’єкт нерухомого майна)" (С. Таргоній)

35. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради "Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення у власність шляхом викупу земельної ділянки на вул. Київській, 108-Б ТОВ «Автовікторі» (на земельній ділянці розташовані об’єкти нерухомого майна) (С. Таргоній)

36. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради "Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення у власність шляхом викупу земельної ділянки у провулку Робітничому, 5 громадянину Квітковському О. Б. (на земельній ділянці розташований об’єкт нерухомого майна) (С. Таргоній)

37. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради "Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення громадянину Супукарьову В.В. у власність шляхом викупу земельної ділянки на вул. Гагаріна, 17-В (на земельній ділянці розташований об’єкт нерухомого майна) (С. Таргоній)

38. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради "Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Курчатова в оренду на конкурентних засадах (земельних торгах), затвердження втрат сільськогосподарського виробництва і надання дозволу на розроблення робочого проєкту землеустрою щодо зняття та перенесення родючого шару ґрунту" (С. Таргоній)

39. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради "Про включення земельної ділянки на вул. Князя Володимира до переліку земельних ділянок, що підлягають продажу на конкурентних засадах (земельних торгах), та надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення цієї ділянки" (8 800 м.кв.)" (С. Таргоній)

40. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради "Про включення земельної ділянки на вул. Князя Володимира до переліку земельних ділянок, що підлягають продажу на конкурентних засадах (земельних торгах), та надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення цієї ділянки" (1 900 м.кв.)" (С. Таргоній)

41. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради "Про включення земельної ділянки на вул. Князя Володимира до переліку земельних ділянок, що підлягають продажу на конкурентних засадах (земельних торгах), та надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення цієї ділянки" (1 311 м.кв.)(С. Таргоній)

42. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради "Про проведення поділу земельної ділянки на вул. Князя Володимира, 112-А" (С. Таргоній)

43. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради "Про включення земельної ділянки на вул. Чорновола до переліку земельних ділянок, що підлягають продажу на конкурентних засадах (земельних торгах), та надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення цієї ділянки" (С. Таргоній)

44. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради "Про включення земельної ділянки на вулиці Млинівській, 16-б до переліку земельних ділянок, що підлягають продажу на конкурентних засадах (земельних торгах), та надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення цієї ділянки (С. Таргоній)

45. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради "Про скасування рішення Рівненської міської ради від 17.09.2020 № 7914 та надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення громадянину Базюку В. В. у власність шляхом викупу земельної ділянки на вул. 16 Липня, 83, на якій розташований об’єкт нерухомого майна (С. Таргоній)

46. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради "Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення безоплатно у власність громадянину Демченку Ю. В. земельної ділянки на вул. Весняній, 16 (вільна від забудови земельна ділянка)" (С. Таргоній) (знято на довивчення з пленарного засідання сесії — пит.252)

За матеріалами Рівненської міської ради