07.07.2021

Анонс земельної комісії Рівнеради

Сьогодні, 7.07.2021 о 14.00 відбудеться засідання постійної комісії з питань архітектури, будівництва та землевпорядкування за адресою вул. Соборна, 12-А, 410 каб.

Щоб знайти питання, яке вас цікавить, затискайте клавіші CTRL+F та введіть текст питання (назву вулиці, прізвище мешканця). Або відкрийте опцію пошуку в браузері вашого смартфону.

Порядок денний:

 1. Про продаж на земельних торгах права оренди земельної ділянки в мікрорайоні Червоні гори площею 4190 кв.м 
 2. Про продаж на земельних торгах права оренди земельної ділянки в мікрорайоні Червоні гори площею 1201 кв.м 
 3. Про продаж на земельних торгах шляхом проведення аукціону земельної ділянки площею 51 кв.м на вул. А. Мельника (біля супермаркету «Літа») 
 4. Про затвердження проєкту землеустрою та продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення за адресою м. Рівне, вулиця М. Старицького, 45 власнику розташованого на ній об’єкта нерухомого майна Павлюку Олександру Вадимовичу 
 5. Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення за адресою м. Рівне, вулиця Шкільна, 13 власнику розташованого на ній об’єкта нерухомого майна Приватному підприємству «Анкор» 
 6. Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення за адресою м. Рівне, вулиця Курчатова, 62 власниці розташованого на ній об’єкта нерухомого майна Сливці Ользі Василівні. 
 7. Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення за адресою м. Рівне, вулиця Пирогова, 8 власнику розташованого на ній об’єкта нерухомого майна Доброчинському Святославу Володимировичу 
 8. Про продаж у спільну часткову власність земельної ділянки несільськогосподарського призначення за адресою м. Рівне, вулиця Вербова, 2-А власникам розташованого на ній об’єкта нерухомого майна Терновцю Олегу Олексійовичу та Гамзі Василю Олександровичу 
 9. Про затвердження проекту землеустрою та продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення за адресою м. Рівне, вулиця Курчатова, 18-Б власниці розташованого на ній об’єкта нерухомого майна Бассарабі Наталії Ярославівні. 
 10. Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення за адресою м. Рівне, вулиця М. Старицького, 21-А власниці розташованого на ній об’єкта нерухомого майна Шваї Любові Василівні.
 11. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення безоплатно у власність громадянці Петровій-Максимчук Л.В. земельної ділянки у смт Квасилів Рівненської міської територіальної громади Рівненського району Рівненської області (вільна від забудови земельна ділянка) (600 м2)
 12. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення в постійне користування ДП «Рівненський облавтодор» ВАТ «ДАК «Автомобільні дороги України» земельної ділянки на вул. Київській, 24-А (на земельній ділянці розташовані об’єкти нерухомого майна) (15 163 м2)
 13. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення ПП "Фірма РОМ" в оренду земельної ділянки у провулку Робітничому, 6, на якій розташовані об’єкти нерухомого майна (7 995 м2)
 14. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення безоплатно у власність громадянці Гроголь Н.М. земельної ділянки на вул. Погоринській, 29 (вільна від забудови земельна ділянка) (1200 м2)
 15. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення безоплатно у власність громадянці Остапчук Г.Т. земельної ділянки на вул. Тиннівській, 76 (вільна від забудови земельна ділянка) (1200 м2)
 16. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення безоплатно у власність громадянці Парчук Г.Г. земельної ділянки у м. Рівному Рівненської області (вільна від забудови земельна ділянка) (916 м2)
 17. Про надання ТОВ – фірмі «МАРК» згоди на укладення договору суборенди земельної ділянки на вул. 16 Липня, 48 (151 м2)
 18. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки на вул. Тувинських Добровольців, 17 ФОП Каспруку С.К., на якій розташований об’єкт нерухомого майна ( 444м2)
 19. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення безоплатно у власність громадянину Пікулі Ю.Й. земельної ділянки на вул. Січових Стрільців, 10 (вільна від забудови земельна ділянка) (672 м2)
 20. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення ОСББ «КАНТ» в постійне користування земельної ділянки на вул. Коперніка, 6 (на земельній ділянці розташований об’єкт нерухомого майна) (581 м2)
 21. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення безоплатно у власність земельної ділянки на вул. Комарова (навпроти будинку № 69) громадянину Мелещуку Є.Г. (вільна від забудови земельна ділянка) (800 м2
 22. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення безоплатно у власність земельної ділянки на вул. Степана Скрипника громадянину Мельничуку І.В. (вільна від забудови земельна ділянка) (1 000 м2)
 23. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення безоплатно у власність громадянину Улянчуку А.Р. земельної ділянки на вул. Івана Богуна, 15 (вільна від забудови земельна ділянка) (700 м2)
 24. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення безоплатно у власність громадянці Кухарчук Л.Ф. земельної ділянки на вул. Малорівненській, 117 (вільна від забудови земельна ділянка) (645 м2)
 25. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення безоплатно у власність земельної ділянки на вул. Кременецькій, 2 (гараж № 36-А) громадянину Ткачуку М.А. (на земельній ділянці розташований об’єкт нерухомого майна) (56 м2)
 26. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення безоплатно у власність громадянці Демедюк С.Б. земельної ділянки на вул. Ярослава Мудрого (навпроти будинку № 17) (вільна від забудови земельна ділянка) (357 м2)
 27. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення безоплатно у власність громадянину Борку Ю.А. земельної ділянки на вул. Новодвірській, 85 (вільна від забудови земельна ділянка) (275 м2)
 28. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення ТОВ «БІОЕНЕРГОТЕХНІК» в оренду земельної ділянки на вул. Гагаріна, 39, на якій розташований об’єкт нерухомого майна (900 м2)
 29. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення безоплатно у власність громадянці Сидорчук Л.В. земельної ділянки у смт Квасилів Рівненської міської територіальної громади Рівненського району Рівненської області (вільна від забудови земельна ділянка) (600 м2)
 30. Про надання громадянину Самойленку І.Г. згоди на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) в м. Рівному Рівненської області (вільна від забудови земельна ділянка) (2, 92 ум. кад. г)
 31. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення безоплатно у власність громадянину Оверчуку В.М. земельної ділянки на вул. Андрія Мельника (біля будинку № 14) (вільна від забудови земельна ділянка) (16, 5м2)
 32. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення громадянину Гайдуру В.І. у власність шляхом викупу земельної ділянки на вул. Симона Петлюри, 5 (на земельній ділянці розташовані об’єкти нерухомого майна) (992 м2)
 33. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення ГО «Майбутнє творимо сьогодні» у власність шляхом викупу земельної ділянки на вул. Дубенській, 25-Б (на земельній ділянці розташований об’єкт нерухомого майна) (425 м2)
 34. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення в постійне користування ОСББ «А. Грушевського 37А» земельної ділянки на вул. Академіка Грушевського, 37-А (на земельній ділянці розташований об’єкт нерухомого майна) (776 м2)
 35. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення безоплатно у власність земельної ділянки на вул. Жоліо-Кюрі громадянину Гаджиєву Є.П. (вільна від забудови земельна ділянка) (672 м2)
 36. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення безоплатно у власність земельної ділянки на вул. Карпенка-Карого, 11 громадянинові Симоновичу В.І. (вільна від забудови земельна ділянка) (1 200 м2)
 37. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення безоплатно у власність земельної ділянки на вул. Гетьмана Мазепи, 10-А громадянці Понурко О.Е. (на земельній ділянці розташований об’єкт нерухомого майна) (40 м2)
 38. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення безоплатно у власність земельної ділянки на вул. Тиннівській, 54 громадянці Мисліцькій Л.П. (вільна від забудови земельна ділянка) (973 м2)
 39. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення ОСББ «Малий Узвіз - 4» в постійне користування земельної ділянки на вул. Малий Узвіз, 4 (на земельній ділянці розташований об’єкт нерухомого майна) (1 007 м2)
 40. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення Акціонерному товариству «Українська залізниця» в постійне користування земельної ділянки у м. Рівному Рівненської області (на земельній ділянці розташовані об’єкти нерухомого майна) (680 000 м2)
 41. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення безоплатно у власність громадянці Несенчук Л.А. земельної ділянки на вул. Марії Несвицької, 16 (вільна від забудови земельна ділянка) (421 м2)
 42. Про надання згоди СП Рівненське ЗВП на розроблення технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельної ділянки на вул. Грунтовій, 5 (на земельній ділянці розташовані об’єкти нерухомого майна) (16 769 м2)
 43. Про затвердження проєкту землеустрою та передачу безоплатно у власність громадянину Бабешку А.М. земельної ділянки на вул. Корнинській, 4 (на земельній ділянці розташований об’єкт нерухомого майна) (1 168 м2)
 44. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу безоплатно у власність громадянину Черненку М. В. земельної ділянки на вул. В’ячеслава Чорновола, 99-А (на земельній ділянці розташований об’єкт нерухомого майна) (1 000 м2)
 45. Про затвердження проєкту землеустрою та передачу безоплатно у спільну сумісну власність земельної ділянки на вул. Поштовій, 6 (на земельній ділянці розташований об’єкт нерухомого майна) (349 м2)
 46. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Курчатова в оренду на конкурентних засадах (земельних торгах), затвердження втрат сільськогосподарського виробництва і надання дозволу на розроблення робочого проєкту землеустрою щодо зняття та перенесення родючого шару ґрунту (6000 м2)
 47. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу безоплатно у власність земельної ділянки на вул. Білій, 71 громадянці Стрижко В.О. (на земельній ділянці розташований об’єкт нерухомого майна) (572 м2)
 48. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення громадянці Денисюк О.П. земельної ділянки на вул. Млинівській, 3, цільове призначення якої змінюється (на земельній ділянці розташований об’єкт нерухомого майна) (1 513 м2)
 49. Про затвердження проєкту землеустрою та передачу безоплатно у спільну сумісну власність земельної ділянки на вул. Поперечній, 4 (на земельній ділянці розташований об’єкт нерухомого майна) (339 м2)
 50. Про затвердження проєкту землеустрою, припинення права оренди земельної ділянки, розірвання додаткового договору про поновлення договору оренди землі та передачу безоплатно у власність земельної ділянки на вул. Літній, 18 громадянці Тарасюк Н.В. (вільна від забудови земельна ділянка) (651 м2)
 51. Про затвердження проєкту землеустрою та передачу в постійне користування ОСББ «С.Бандери-12-А» земельної ділянки на вул. Степана Бандери, 12-А (на земельній ділянці розташований об’єкт нерухомого майна) (2 880 м2)
 52. Про затвердження проєкту землеустрою та передачу безоплатно у власність громадянину Барашивцю А.Ю. земельної ділянки на вул. Островського, 20 (квартира №2) (на земельній ділянці розташований об'єкт нерухомого майна)(527 м2)
 53. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), передачу безоплатно у власність громадянці Макаревич М.О. земельної ділянки на вул. Весняній, 31 (на земельній ділянці розташований об'єкт нерухомого майна) (602 м2)
 54. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), передачу безоплатно у власність громадянці Голуб М.І. земельної ділянки на вул. Яворницького, 29/2 (на земельній ділянці розташований об'єкт нерухомого майна) (136 м2)
 55. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу безоплатно у власність громадянину Тимощуку С.В. земельної ділянки на вул. Пересопницькій, 5 (на земельній ділянці розташований об’єкт нерухомого майна) (1 00 м2)
 56. Про затвердження проєкту землеустрою та передачу безоплатно у власність громадянину Парфенюку С.В. земельної ділянки № 467 у житловому районі на вул. Костромській (вільна від забудови земельна ділянка) (487 м2)
 57. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу безоплатно у спільну сумісну власність громадянам Троцюк В.В. та Троцюк С.В. земельної ділянки на вул. Коперніка, 15/4 (на земельній ділянці розташований об’єкт нерухомого майна) (250 м2)
 58. Про затвердження проєкту землеустрою та передачу безоплатно у спільну сумісну власність земельної ділянки на бульварі Богдана Хмельницького, 6 (квартира № 4) (на земельній ділянці розташований об’єкт нерухомого майна) (200 м2)
 59. Про затвердження проєкту землеустрою та передачу безоплатно у спільну сумісну власність земельної ділянки на вул. Бульби-Боровця, 5 (на земельній ділянці розташований об’єкт нерухомого майна) (417 м2)
 60. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення громадянину Качковському С.Л. земельної ділянки на вул. Київській, цільове призначення якої змінюється (вільна від забудови земельна ділянка) (1 200 м2)
 61. Про затвердження проєкту землеустрою та передачу в оренду Товариству з обмеженою відповідальністю «Рівнетеплоенерго» вільної від забудови земельної ділянки на вул. Будівельників, затвердження втрат сільськогосподарського виробництва (19 000 м2)
 62. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу безоплатно у власність громадянину Конопуду А.В. земельної ділянки на вул. Марка Вовчка, 9/2 (на земельній ділянці розташований об’єкт нерухомого майна) (392 м2)
 63. Про затвердження проєкту землеустрою, припинення права оренди земельної ділянки, розірвання договору оренди землі та передачу безоплатно у власність громадянці Сливюк В.А. земельної ділянки на вул. Золотіївській, 11 (вільна від забудови земельна ділянка) (300 м2)
 64. Про затвердження проєкту землеустрою та передачу безоплатно у власність громадянину Перуну О.М. земельної ділянки на вул. Гайовій, 2-Г (на земельній ділянці розташований об’єкт нерухомого майна) (955 м2)
 65. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення громадянину Гусаруку В.Б. земельної ділянки на вул. Вишневій, 11, цільове призначення якої змінюється (вільна від забудови земельна ділянка) (1 018 м2)
 66. Про затвердження проєкту землеустрою та передачу безоплатно у власність громадянці Білоусовій А.Г. земельної ділянки на вул. Граничній (гараж № 7) (на земельній ділянці розташований об’єкт нерухомого майна) (25 м2)
 67. Про затвердження проєкту землеустрою та передачу безоплатно у власність громадянину Зінчуку А.В. земельної ділянки на вул. Літній, 12 (вільна від забудови земельна ділянка) (580 м2)
 68. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в м. Рівному, цільове призначення якої змінюється, громадянці Ідрісовій Б.М. (вільна від забудови земельна ділянка) (1 032 м2) (для будівництва і обслуговування житлового будинку) (069:0639)
 69. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в м. Рівному, цільове призначення якої змінюється, громадянці Ідрісовій Б.М. (вільна від забудови земельна ділянка) (1 032 м2) (для будівництва і обслуговування житлового будинку) (069:0640)
 70. Про затвердження проєкту землеустрою та передачу безоплатно у власність громадянину Мельничуку С.Г. земельної ділянки на вул. Івана Богуна, 8 (на земельній ділянці розташований об’єкт нерухомого майна) (525 м2)
 71. Про затвердження проєкту землеустрою та передачу безоплатно у власність громадянці Первушевській І.О. земельної ділянки на вул. Перший промінь, 4-А (вільна від забудови земельна ділянка) (291 м2)
 72. Про затвердження проєкту землеустрою та передачу в постійне користування Об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку № 57 на вул. Теліги Олени в м. Рівне «Діамант» земельної ділянки на вул. Олени Теліги, 57 (на земельній ділянці розташований об’єкт нерухомого майна) (5 259 м2)
 73. Про включення земельної ділянки на вул. Князя Володимира до переліку земельних ділянок, що підлягають продажу на конкурентних засадах (земельних торгах), та надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення цієї ділянки (1 900 м2)
 74. Про включення земельної ділянки на вул. Князя Володимира до переліку земельних ділянок, що підлягають продажу на конкурентних засадах (земельних торгах), та надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення цієї ділянки (8 800 м2)
 75. Про включення земельної ділянки на вул. Чорновола до переліку земельних ділянок, що підлягають продажу на конкурентних засадах (земельних торгах), та надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення цієї ділянки (475 м2)
 76. Про включення земельної ділянки на вул. Князя Володимира до переліку земельних ділянок, що підлягають продажу на конкурентних засадах (земельних торгах), та надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення цієї ділянки (1 311 м2)
 77. Про укладення з гр. Дацюком М.Д. договору оренди землі на новий строк на вул. Корнинській, 21 (663 м2)
 78. Про укладення з гр. Прокопчуком І.С. договору оренди землі на новий строк на вул. Академіка Малиновського, 29-А (128 м2)
 79. Про укладення з РО «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА (ПАРАФІЯ) СВЯТИХ АПОСТОЛІВ ПЕТРА І ПАВЛА ТА БОЖОГО МИЛОСЕРДЯ ЛУЦЬКОЇ ДІЄЦЕЗІЇ РИМСЬКО-КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ У М. РІВНЕ» договору оренди землі на новий строк на вул. Соборній, 213 (387 м2)
 80. Про укладення з гр. Косим М.П. договору оренди землі на новий строк у провулку Шпанівському, 29 (771 м2)
 81. Про укладення з гр. Трофімчуком С.О. договору оренди землі на новий строк на вул. Павлюченка, 14 (123 м2)
 82. Про укладення з ФОП Данилко С. П. договору оренди землі на новий строк на вул. Київській (біля магазину «Ольвія») (25 м2)
 83. Про передачу безоплатно у власність громадянці Погуляєвій О.В. земельної ділянки на вул. Набережній, 22 (на земельній ділянці розташований об’єкт нерухомого майна) (26 м2)
 84. Про проведення поділу земельної ділянки на вул. Князя Володимира, 112-А (161 924 м2)
 85. Про припинення права оренди вільної від забудови земельної ділянки, розірвання договору оренди землі та передачу громадянину Пейку Андрію Борисовичу в оренду земельної ділянки на вул. Гостинній, 15-В (734 м2)
 86. Про припинення права оренди земельної ділянки на вул. Олени Теліги, 22, розірвання додаткового договору про поновлення договору оренди земельної ділянки та передачу її у власність РГКВА «Супутник» (на земельній ділянці розташований об’єкт нерухомого майна) (3 200 м2)
 87. Про припинення ТОВ «Волошка-Рівне» права постійного користування земельною ділянкою на вул. Академіка Грушевського, 37-А та скасування державного акта на право постійного користування землею (на земельній ділянці розташований об’єкт нерухомого майна) (776 м2)

Різне

 1. Про розгляд проєкту рішення Рівненської міської ради “Про зміни до бюджету Рівненської міської територіальної громади на 2021 рік”. (Запрошений доповідач — Шульга Віктор Олексійович — начальник управління бюджету і фінансів)
 2. Про розгляд проєкту рішення Рівненської міської ради “Про внесення змін до персонального складу виконавчого комітету Рівненської міської ради восьмого скликання, затвердженого рішенням Рівненської міської ради від 24.12.2020 № 17”. (Запрошений доповідач — Корнійчук Марія Іллівна — керуюча справами виконавчого комітету)
 3. Про розгляд проєкту рішення Рівненської міської ради “Про скасування наказу управління містобудування та архітектури виконавчого комітету Рівненської міської ради від 11.12.2020 № 28/113”.(Запрошений доповідач — Святослав Володимирович Клічук, Роман Віталійович Денисюк, Микола Степанович Бляшин, Зураб Леванович Кантарія, Анастасія Федорівна Кулакевич — Депутати Рівненської міської ради 8 скликання)

За матеріалами Рівненської міської ради