17.08.2021

Анонс комісії з питань міського господарства

Засідання постійної комісії з питань міського господарства, транспорту, зв’язку та екології відбудеться 17 серпня 2021 року о 14:00 год., 410 каб. (вул. Соборна, 12-А)

Щоб знайти питання, яке вас цікавить, затискайте клавіші CTRL+F та введіть текст питання (назву вулиці, прізвище мешканця). Або відкрийте опцію пошуку в браузері вашого смартфону.

Порядок денний

1. Про зміни до бюджету Рівненської міської територіальної громади на 2021 рік. (Доповідач: Шульга Віктор Олексійович, начальник Управління бюджету і фінансів)


 2. Про звернення депутатів Рівненської міської ради до Президента України, Голови Верховної Ради України щодо повторного присвоєння звання Герой України (посмертно) Степану Бандері та Роману Шухевичу. (Доповідач: Касянчук Ніна Іванівна, в.о. начальника організаційно-контрольного відділу)


 3. Про прийняття в комунальну власність Рівненської міської територіальної громади квартири. (Доповідач: Марщівська Наталаія Володимирівна, начальник відділу по обліку та розподілу житла)


 4. Про внесення змін до Програми розчищення і впорядкування малих річок та охорони підземних вод від забруднення на 2020-2025 роки, затвердженої рішенням Рівненської міської ради 11.02.2021 № 47 (з доповненням). (Доповідач: Липко Володимир Святославович, начальник управління економіки міста)


5. Про затвердження Положення про Департамент інфраструктури та благоустрою Рівненської міської ради в новій редакції. (Доповідач: Міськевич Микола Миколайович, Директор департаменту інфраструктури та благоустрою Рівненської міської ради)


 6. Про внесення змін та доповнень до Програми реформування та розвитку житлово-комунального господарства міста Рівного на 2020-2025 роки, затвердженої рішенням Рівненської міської ради від 12.12.2019 № 6917 (зі змінами). (Доповідач: Міськевич Микола Миколайович, Директор департаменту інфраструктури та благоустрою Рівненської міської ради)


 7. Про надання згоди на списання шляхом ліквідації майна, що перебуває в комунальній власності Рівненської міської територіальної громади. (Доповідач: Міськевич Микола Миколайович, Директор департаменту інфраструктури та благоустрою Рівненської міської ради)


 8. Про скасування рішення Рівненської міської ради від 13.08.2020 № 7780 «Про припинення Комунального підприємства «Інтелектуальні транспортні системи – Рівне» Рівненської міської ради». (Доповідач: Міськевич Микола Миколайович, Директор департаменту інфраструктури та благоустрою Рівненської міської ради)


 9. Про внесення змін до рішення Рівненської міської ради від 15.04.2021 № 425 «Про створення постійно діючої комісії для розгляду питань щодо відключення споживачів від систем (мереж) централізованого опалення (теплопостачання) та постачання гарячої води на території Рівненської міської територіальної громади». (Доповідач: Міськевич Микола Миколайович, Директор департаменту інфраструктури та благоустрою Рівненської міської ради)


 10. Про внесення змін до структури Рівненської міської ради та її виконавчих органів. (Доповідач: Міськевич Микола Миколайович, Директор департаменту інфраструктури та благоустрою Рівненської міської ради)


 11. Про затвердження акту інвентаризації цілісного майнового комплексу Житлово-комунального підприємства «Перспективне». (Доповідач: Міськевич Микола Миколайович, Директор департаменту інфраструктури та благоустрою Рівненської міської ради)


 12. Про погодження Інвестиційної програми Товариства з обмеженою відповідальністю «Рівнетеплоенерго» на 2021 рік. (Доповідачі: Міськевич Микола Миколайович, Директор департаменту інфраструктури та благоустрою Рівненської міської ради, Приварський Юрій Юрійович, директор Товариства з обмеженою відповідальністю «Рівнетеплоенерго»)


 13. Про затвердження проєкту землеустрою та передачу в постійне користування ОСББ "Лермонтова, 5" земельної ділянки на вул. Лермонтова, 5, на якій розташований об’єкт нерухомого майна. (Доповідач: Таргоній Сергій Георгійович, начальник Управління земельних відносин)


 14. Про затвердження проєкту землеустрою та передачу в постійне користування ОСББ «Соборна 283» земельної ділянки на вул. Соборній, 283 (на земельній ділянці розташований об’єкт нерухомого майна). (Доповідач: Таргоній Сергій Георгійович, начальник Управління земельних відносин)


 15. Про затвердження проєкту землеустрою та передачу в постійне користування ОСББ «Надія Рівне» земельної ділянки на вул. Курчатова, 10 (на земельній ділянці розташований об’єкт нерухомого майна). (Доповідач: Таргоній Сергій Георгійович, начальник Управління земельних відносин)


 16. Про затвердження проєкту землеустрою, припинення права оренди земельної ділянки та передачу Об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку "Багряне" в постійне користування земельної ділянки на вул. Івана Багряного, 15, на якій розташований об’єкт нерухомого майна. (Доповідач: Таргоній Сергій Георгійович, начальник Управління земельних відносин)


 17. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування на вул. Зеленій, 1-Б Рівненському обласному виробничому комунальному підприємству водопровідно-каналізаційного господарства «Рівнеоблводоканал» (на земельній ділянці розташований об’єкт нерухомого майна). (Доповідач: Таргоній Сергій Георгійович, начальник Управління земельних відносин)


 18. Про затвердження проєкту землеустрою та передачу безоплатно у власність земельної ділянки на вул. Кременецькій, 2 (гараж № 86) громадянину Бойченку М. В. (на земельній ділянці розташований об’єкт нерухомого майна). (Доповідач: Таргоній Сергій Георгійович, начальник Управління земельних відносин)


 19. Про затвердження проєкту землеустрою та передачу безоплатно у власність земельної ділянки на вул. Вербовій, 18-Б громадянці Гандзюк Н. С. (вільна від забудови земельна ділянка). (Доповідач: Таргоній Сергій Георгійович, начальник Управління земельних відносин)


 20. Про затвердження проєкту землеустрою та передачу безоплатно у власність громадянину Глущенку О. О. земельної ділянки на вул. Відінській (біля гаража № 40-Б) (вільна від забудови земельна ділянка). (Доповідач: Таргоній Сергій Георгійович, начальник Управління земельних відносин)


 21. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення ОСББ «Бастилія» в постійне користування земельної ділянки на вул. Соборній БОС 233 (на земельній ділянці розташований об’єкт нерухомого майна). (Доповідач: Таргоній Сергій Георгійович, начальник Управління земельних відносин)


 22. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення ОСББ «Малий Узвіз - 4» в постійне користування земельної ділянки на вул. Малий Узвіз, 4 (на земельній ділянці розташований об’єкт нерухомого майна). (Доповідач: Таргоній Сергій Георгійович, начальник Управління земельних відносин)


 23. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення в постійне користування ОСББ «А. Грушевського 37А» земельної ділянки на вул. Академіка Грушевського, 37-А (на земельній ділянці розташований об’єкт нерухомого майна). (Доповідач: Таргоній Сергій Георгійович, начальник Управління земельних відносин)


 24. Про розгляд проєкту рішення Рівненської міської ради “Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення в постійне користування земельної ділянки Об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку № 23а на вул. Відінській в м. Рівне «Відінська – 23а» (на земельній ділянці розташований об’єкт нерухомого майна)”. (Доповідач: Таргоній Сергій Георгійович, начальник Управління земельних відносин)


 25. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення ОСББ «КАНТ» в постійне користування земельної ділянки на вул. Коперніка, 6 (на земельній ділянці розташований об’єкт нерухомого майна). (Доповідач: Таргоній Сергій Георгійович, начальник Управління земельних відносин)


 26. Повторний розгляд. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення ОСББ «Майдан Незалежності 1» в постійне користування земельної ділянки на майдані Незалежності, 1(на земельній ділянці розташований об’єкт нерухомого майна) (Доповідач: Таргоній Сергій Георгійович, начальник Управління земельних відносин)


 27. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення РОВКП ВКГ «Рівнеоблводоканал» в постійне користування земельної ділянки на вул. Князя Володимира, 107-Б (на земельній ділянці розташований об’єкт нерухомого майна). (Доповідач: Таргоній Сергій Георгійович, начальник Управління земельних відносин)


 28. Про припинення права користування Кооперативу «Колесо» земельними ділянками на вул. Тихій, 30 та на вул. Клима Савура, 1-А, скасування пункту 29.2 рішення Рівненської міської ради від 04.07.2000 № 310 і віднесення земельних ділянок до земель запасу Рівненської міської ради (на земельних ділянках розташовані об’єкти нерухомого майна). (Доповідач: Таргоній Сергій Георгійович, начальник Управління земельних відносин)


 29. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення громадянину Крачану М. М. в оренду земельної ділянки на вул. Білій (вільна від забудови земельна ділянка).


 (Доповідач: Таргоній Сергій Георгійович, начальник Управління земельних відносин)


 30. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення безоплатно у власність земельної ділянки на вул. Студентській, 14-В громадянці Боровець Н. Ф. (на земельній ділянці розташоване нерухоме майно). (Доповідач: Таргоній Сергій Георгійович, начальник Управління земельних відносин)


 31. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення безоплатно у власність громадянину Лакізі О.О. земельної ділянки на вул. Дворецькій, 126 (на земельній ділянці розташований об'єкт нерухомого майна). (Доповідач: Таргоній Сергій Георгійович, начальник Управління земельних відносин)


 32. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення безоплатно у власність земельної ділянки в м. Рівному громадянину Смужевичу А. В. (вільна від забудови земельна ділянка). (Доповідач: Таргоній Сергій Георгійович, начальник Управління земельних відносин)


 33. Різне.


- розгляд листів від гр. Єфімчука О. П. (3 шт.)